طراحی سایت
اخبار شرکت
برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی کارگر در شرکت ایندامین سایپا
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1398 - 13:21

روز سه شنبه مورخ دهم اردیبهشت همزمان با روز جهانی کارگر مراسم بزرگداشت این روز با حضور کلیه پرسنل و مدیران شرکت در محل نمازخانه اصلی این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر تقوی مدیرعامل شرکت ضمن تبریک این مناسبت ، از همکاری و همدلی کلیه پرسنل در سال گذشته که با تمام مشکلات و موانع نگذاشتند خدشه و وقفه ای در تولید ایجاد شود تشکر و قدردانی نموده و با خاطرنشان کردن این نکته که سال جدید سخت تر و مشکل تر از سال گذشته خواهد بود ، با بیان طرح ها و برنامه های خود برای گذر از این مشکلات ، همکاران را به همت و تلاش بیشتر دعوت کردند.

داخلی سازی یک قطعه کلیدی در خط تولید ایندامین
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1398 - 13:18

کمک فنرها از مهمترین اجزای سیستم تعلیق خودرو هستند. همانطور که از نام این قطعه پیداست ، وسیله ای برای جذب ضربه و تکانه های ناشی از ناهمواری های سطح جاده می باشد.

بطور کلی کمک فنرها به دو روش جوشی و یا رولی آب بند می شوند .

روش رول دارای قابلیت ها و مزایای بیشتری نسبت به روش قدیمی جوشی است که از جمله این مزایا میتوان به این موارد اشاره کرد:

1 – سرعت بالای تولید

2- کاهش قابل توجه هزینه ، مخصوصاٌ هزینه برق نسبت به روش جوشی

3- حفظ عمر مفید کاسه نمد با توجه به حذف عملیات حرارتی و در پی آن پایین آمدن تعداد ضایعات تولید

مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه(س)  و روز زن
یکشنبه، 19 اسفند 1397 - 11:32
مراسم گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن ، با حضور دکتر تقوی مدیر عامل محترم شرکت ایندامین سایپا و جمعی از مدیران ، نماینده شورای کار ، رئیس انجمن اسلامی و کلیه بانوان همکار برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت دکتر تقوی ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا(س) به جایگاه و فضائل والای آن حضرت اشاره کرد و ایشان را به عنوان الگویی کامل برای تمام بشریت علی الخصوص زنان معرفی نمود .
ارسال دومین محموله صادراتی انواع کمک فنر در سال جاری به کشور عراق
پنجشنبه، 16 اسفند 1397 - 08:16
به نقل از روابط عمومی شرکت کمک فنر ایندامین سایپا ، دکتر تقوی مدیرعامل این شرکت اظهار کرد: به حمد و یاری خداوند و تلاش و زحمت کلیه کارکنان و عزیزان ایندامین توانستیم امسال دومین محموله بزرگ صادراتی خود را که شامل بیش از 3000 عدد انواع کمک فنر خودرو های سبک و سنگین را شامل میشود ، به مقصد کشور عراق صادر کنیم.
انتصاب جناب آقای دکتر تقوی به سمت مدیرعامل شرکت ایندامین سایپا
پنجشنبه، 16 اسفند 1397 - 08:12
طی مراسمی در روز دوشنبه 13/12/97 و با حضور جناب آقای نصیری مدیر محترم مدیریت توسعه سایپا مراسم تودیع جناب آقای مهندس شهریاری مدیرعامل پیشین و معارفه جناب آقای دکتر تقوی بعنوان مدیرعامل جدید شرکت ایندامین سایپا برگزار شد.
در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندس شهریاری حکم مدیریت عامل و عضو هیئت مدیره دکتر تقوی به ایشان اعطاء شد.
ارسال اولین محموله صادراتی انواع کمک فنر به کشور عراق
دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:03

به گزارش روابط عمومی شرکت ایندامین ، مدیر فروش  این شرکت اعلام کرد : با کمک خداوند متعال و حمایت های بی دریغ مدیریت عامل توانستیم محموله ای 6000 عددی از انواع کمک فنر های سبک و سنگین به کشور عراق و شهر دیوانیه ارسال کنیم . وی افزود با ارسال این محموله و پشتکار گروه ایندامین در آینده ای نزدیک می توانیم محموله های بعدی را نیز به کشور های همسایه ارسال کنیم .

جناب آقای مهندس شهریاری،مدیرعامل محترم، نیز در پیامی این موفقیت بزرگ را به تمامی کارکنان شرکت ایندامین تبریک و خاطر نشان کرد که تمام این اتفاقات مرهون تلاش و  زحمات کارکنان این شرکت است ، ایشان افزودند ما در ابتدای کار هستیم و میتوانیم به زودی با افزایش تولید محصولات بیشتری را روانه ی بازار های داخلی و خارجی گردانیم .

کسب مقام سوم مسابقات دوومیدانی کارکنان حراست کل کشور
یکشنبه، 23 دی 1397 - 16:43

به گزارش روابط عمومی ، در مسابقات دو میدانی در ماده 3000 متر استقامت آقای مهدی محمود شاهی از کارکنان شاغل در واحد حراست  موفق به کسب مدال برنز در مسابقات حراست های کل کشور گردید ، همچنین ایشان در مسابقات حراست های گروه که در آذرماه سال جاری برگزار گردید موفق به کست مقام قهرمانی این مسابقات گردیده بود .

ایشان دارای مقام هایی همچون ، مدال نفره ی حراست های گروه در ماده 100 متر سرعت در سال 96 و کسب مقام سوم در سطح گروه در ماده ی 3000 متر استقامت را نیز در کارنامه ی درخشان خود دارد .

ارزیابی نظام آراستگی 5S
یکشنبه، 23 دی 1397 - 16:20

در جلسه ارزیابی سازمان آراسته 5S گروه خودروسازی سایپا که در سالن کنفرانس عمومی با حضور معاونین و مدیران شرکت برگزار گردید بر ارتقاء بهره وری و بهبود سطح انگیزش و کار گروهی کارکنان و اهتمام بر بهبود کیفیت، ایمنی و شرایط محیط کار تاکید شد.

اطلاعیه حضور شرکت ایندامین سایپا در نمایشگاه خودرو دی 97
یکشنبه، 16 دی 1397 - 08:01

احتراماً بدین وسیله از تمامی تولیدگنندگان داخلی جهت حضور در غرفه ایندامین و اعلام توانایی ساخت قطعات مورد نیاز این شرکت در نمایشگاه خودرو در مورخه 17 الی 21 دی ماه به آدرس تهران- ابتدای اتوبان قم- نمایشگاه آفتاب- سالن A5، از ساعت 9 الی 17 دعوت به عمل می آید.

بازدید جناب آقای مهندس شهریاری از خطوط تولید
یکشنبه، 11 آذر 1397 - 09:06

به گزارش روابط عمومی شرکت ایندامین سایپا جناب آقای مهندس حسین شهریاری مدیر عامل جدید شرکت، در اولین روزهای کاری خود بازدیدی از خطوط تولید این کارخانه به عمل آورد. جناب آقای مهندس شهریاری در این دیدار با بیان این که تولید نبض تپنده کارخانه است افزود، سرمایه انسانی بهترین امکان این کارخانه است.

صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها