طراحی سایت
اخبار شرکت
ارسال اولین محموله صادراتی انواع کمک فنر به کشور عراق
دوشنبه، 24 دی 1397 - 11:03

به گزارش روابط عمومی شرکت ایندامین ، مدیر فروش  این شرکت اعلام کرد : با کمک خداوند متعال و حمایت های بی دریغ مدیریت عامل توانستیم محموله ای 6000 عددی از انواع کمک فنر های سبک و سنگین به کشور عراق و شهر دیوانیه ارسال کنیم . وی افزود با ارسال این محموله و پشتکار گروه ایندامین در آینده ای نزدیک می توانیم محموله های بعدی را نیز به کشور های همسایه ارسال کنیم .

جناب آقای مهندس شهریاری،مدیرعامل محترم، نیز در پیامی این موفقیت بزرگ را به تمامی کارکنان شرکت ایندامین تبریک و خاطر نشان کرد که تمام این اتفاقات مرهون تلاش و  زحمات کارکنان این شرکت است ، ایشان افزودند ما در ابتدای کار هستیم و میتوانیم به زودی با افزایش تولید محصولات بیشتری را روانه ی بازار های داخلی و خارجی گردانیم .

کسب مقام سوم مسابقات دوومیدانی کارکنان حراست کل کشور
یکشنبه، 23 دی 1397 - 16:43

به گزارش روابط عمومی ، در مسابقات دو میدانی در ماده 3000 متر استقامت آقای مهدی محمود شاهی از کارکنان شاغل در واحد حراست  موفق به کسب مدال برنز در مسابقات حراست های کل کشور گردید ، همچنین ایشان در مسابقات حراست های گروه که در آذرماه سال جاری برگزار گردید موفق به کست مقام قهرمانی این مسابقات گردیده بود .

ایشان دارای مقام هایی همچون ، مدال نفره ی حراست های گروه در ماده 100 متر سرعت در سال 96 و کسب مقام سوم در سطح گروه در ماده ی 3000 متر استقامت را نیز در کارنامه ی درخشان خود دارد .

ارزیابی نظام آراستگی 5S
یکشنبه، 23 دی 1397 - 16:20

در جلسه ارزیابی سازمان آراسته 5S گروه خودروسازی سایپا که در سالن کنفرانس عمومی با حضور معاونین و مدیران شرکت برگزار گردید بر ارتقاء بهره وری و بهبود سطح انگیزش و کار گروهی کارکنان و اهتمام بر بهبود کیفیت، ایمنی و شرایط محیط کار تاکید شد.

اطلاعیه حضور شرکت ایندامین سایپا در نمایشگاه خودرو دی 97
یکشنبه، 16 دی 1397 - 08:01

احتراماً بدین وسیله از تمامی تولیدگنندگان داخلی جهت حضور در غرفه ایندامین و اعلام توانایی ساخت قطعات مورد نیاز این شرکت در نمایشگاه خودرو در مورخه 17 الی 21 دی ماه به آدرس تهران- ابتدای اتوبان قم- نمایشگاه آفتاب- سالن A5، از ساعت 9 الی 17 دعوت به عمل می آید.

بازدید جناب آقای مهندس شهریاری از خطوط تولید
یکشنبه، 11 آذر 1397 - 09:06

به گزارش روابط عمومی شرکت ایندامین سایپا جناب آقای مهندس حسین شهریاری مدیر عامل جدید شرکت، در اولین روزهای کاری خود بازدیدی از خطوط تولید این کارخانه به عمل آورد. جناب آقای مهندس شهریاری در این دیدار با بیان این که تولید نبض تپنده کارخانه است افزود، سرمایه انسانی بهترین امکان این کارخانه است.

انتصاب جناب آقای مهندس شهریاری به سمت مدیرعامل شرکت ایندامین سایپا
چهارشنبه، 07 آذر 1397 - 16:15

طی حکمی از سوی جناب آقای دکتر سروش، مدیر عامل محترم گروه خودروسازی سایپا، جناب آقای مهندس حسین شهریاری به سمت مدیر عامل شرکت ایندامین منصوب شد. اخبار نکمیلی به زودی بارگذاری می گردد .

حضور شرکت ایندامین سایپا در نمایشگاه قطعات خودرو 97
ﺳﻪشنبه، 06 آذر 1397 - 08:12

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات لوازم و مجموعه های خودرو از تاریخ 21 لغایت 24 آبان ماه 1397با حضور 526 شرکت داخلی و 191 شرکت خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید.شرکت کمک فنر ایندامین به منظور نمایش دستاوردها ، ظرفیت ها ، توانمندیها ، بستر سازی برای توسعه مبادلات و همکاری های تجاری ،توسعه فروش و همچنین یافتن تامین کنندگان جدید در این نمایشگاه حاضر شد.شرکت کمک فنر ایندامین در سالن میلاد(a31) غرفه ایندامین پذیرای مراجعین و بازدید کنندگان از نمایشگاه بود که خوشبختانه استقبال خوبی از غرفه این شرکت به عمل آمد.با توجه به حضور پرشور مراجعه کنند گان و نمایندگان فروش ایندامین ، اطمینان وجود دارد که در صورت افزایش تولید ، تحویل به موقع ، ارتقاء کیفیت و استفاده از موقعیت ایجاد شده در شرایط فعلی بازار ، بتوان شاهد جهش چشمگیر در بدست آوردن سهم بازار کمک فنر برای این شرکت باشیم.

رونمایی آمبولانس جدید شرکت
دوشنبه، 21 آبان 1397 - 11:30
به گزارش روابط عمومی شرکت کمک فنر ایندامین سایپا: به منظورارائه خدمات مناسب و به موقع در زمان وقوع حوادث، شرکت کمک فنر ایندامین سایپا اقدام به خرید و تجهیز یک دستگاه آمبولانس پیشرفته تیپ A نموده است. همزمان با آغاز ماه مبارک ربیع الاول این دستگاه امبولانس مورد بهره برداری و در اختیار ادارهHSE قرار گرفت.
بدرقه کاروان پیاده روی اربعین شرکت کمک فنرایندامین سایپا
چهارشنبه، 02 آبان 1397 - 16:54

به گزارش روابط عمومی شرکت ایندامین: کاروان پیاده روی اربعین شرکت کمک فنرایندامین سایپا با عنوان «شور حسینی» عازم کربلای معلی شد. این کاروان ظهر سه شنبه اول آبان ماه 97 طی مراسمی باشکوه و با بدرقه مدیرعامل ، هیات مدیره ، مدیران، رؤسا، سرپرستان و کارگران شرکت و در میان دعای خیر کارکنان  جهت حضور در مراسم پیاده رویی اربعین عازم مرز شد.

طرح همزمان بازدید ، بررسی و تأمین قطعات یدکی خدمات پس از فروش
شنبه، 21 مهر 1397 - 12:42
در راستای تکریم وجلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان گروه خودروسازی سایپا و تأمین نیاز این عزیزان به انواع کمک فنرهای تولیدی این شرکت ، طرح همزمان بازدید ، بررسی و تأمین قطعات یدکی به همراه تیم کارشناسی این شرکت در دو تعمیرگاه مرکزی شماره یک و دو سایپا یدک در هفته جاری برگزار شد
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها