طراحی سایت
اخبار شرکت
انتصاب جناب آقای مهندس بیرانوند به سمت مدیرعامل شرکت ایندامین سایپا
پنجشنبه، 17 مرداد 1398 - 13:16

به گزارش روابط عمومی شرکت ایندامین سایپا؛ مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا با حضور اعضاء محترم هیئت مدیره شرکت و جناب آقای مهندس نصیری، مدیر توسعه مدیریت گروه خودروسازی سایپا، و مدیران شرکت برگزار گردید. دراین مراسم مهندس بیرانوند با حکم جناب آقای مهندس سلیمانی، مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا، بعنوان مدیر عامل جدید شرکت معرفی و از زحمات مهندس گل محمدی که سرپرستی شرکت را در این مدت  بعهده داشتند تشکر و قدردانی گردید.

شکسته شدن رکورد تولید هفتگی شرکت کمک فنر ایندامین
ﺳﻪشنبه، 11 تیر 1398 - 17:58

شرکت ایندامین سایپا برای دومین هفته رکورد تولید را جابجا کرد و به سقف تولید 48000 کمک فنر در هفته رسید که رکورد تولید در هفته گذشته 40000 کمک فنر بوده را بهبود داده است .

در هفته جاری منتهی به ششم تیر ماه در روز پنج شنبه با تولید 8079 عدد کمک فنر توانست رکورد تولید روزانه پنج شنبه خود را در این شرکت جابجا کرده که این آمار بی سابقه بوده است.

بر اساس آخرین آمار و اطلاعات منتشره شده ایندامین سایپا سه ماهه نخست سال 98 را با شتابی بالا پشت سر گذاشته است .

گزارش برگزاری مجمع عمومی سالیانه شرکت ایندامین سایپا
چهارشنبه، 05 تیر 1398 - 15:58

راس ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 98/4/3  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کمک فنر ایندامین سایپا در سالن رمضان شرکت پارس خودرو و با حضور اکثریت سهامداران و یـــــــا نمایندگان قانونی آنــان همچنین در این جلسه نماینده سازمان بورس اوراق بهادار رسمیت یافت و آغاز به کار کرد .

در ابتدا دکتر تقوی مدیرعامل شرکت ایندامین صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد:

سال 97 سال بسیار سختی به لحاظ شرایط خاص اقتصادی حاکم بر جامعه و بخصوص صنایع خودرو سازی بود.

این شرایط سخت شرکت ایندامین را نیز بعنوان عضوی از صنایع خودرو سازی دچار چالش های مختلف نمود که با یاری خداوند و کمک ها و همکاری شرکت سایپا و شرکت سازه گستر و همچنین تلاش و اراده تک تک همکاران و عزیزان خودم بعنوان پرسنل ایندامین توانستیم از این شرایط بحرانی عبور کنیم.

علاوه بر شرایط اقتصادی ، شرکت ایندامین با چالش دیگری بعنوان تغییرات مکرر مدیریتی روبرو بود ما در عرض یکسال چهار تغییر مدیریتی را تجربه کردیم که این مسئله نیز از همان مسائل اقتصادی نشئت می گرفت و این باعث شد تا ایندامین شرایط خاص تری نسبت به دیگر شرکت ها داشته باشد .

شکسته شدن رکورد تولید کمک فنر در شرکت ایندامین سایپا
شنبه، 01 تیر 1398 - 14:19

شرکت کمک فنر ایندامین سایپا در پایان خرداد ماه با تولید 164248 عدد کمک فنر رکورد تولید سال گذشته خود را شکست.همچنین این شرکت توانست رکورد تولید هفتگی را در سه سال گذشته جابجا کند و رکوردی بی نظیر در تولید هفتگی بر جا گذارد.

تاکید بر توانمندی واحد‌های تولید و پشتیبانی ،  فعال سازی ظرفیت‌های موجود تولیدی و نیز استفاده بهینه از نیروی انسانی در کنار داخلی سازی قطعات کلیدی  و همکاری شرکت‌های تامین قطعات و مواد اولیه از عوامل این موفقیت است.

علیرغم مشکلاتی است که بر سر راه تولیدکنندگان کشور وجود دارد، ولی ایندامین به پشتوانه دانش و تفکر مدیریتی و تلاش شبانه روزی نیرو‌های متخصص و متعهد خود توانسته در این شرایط، موفقیت‌های گذشته خود را استمرار بخشد.

لازم بذکر است شرکت در خرداد ماه سال 1397 تنها 152881 عدد کمک فنر تولید کرده بود. شرکت ایندامین با بیش از نیم قرن تجربه در تولید انواع کمک فنر سبک و سنگین همواره از شرکت های فعال در این بخش بوده است.

تودیع و معارفه فرمانده بسیج پایگاه شهدای ایندامین
شنبه، 01 تیر 1398 - 14:16

در این مراسم که با حضور مدیریت محترم عامل و فرمانده بسیج گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران و روسای شرکت برگزار گردید، آقای حجرگشت به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج ایندامین معرفی شد و از زحمات آقای رجبی فرمانده سابق این حوزه نیز تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم مدیرعامل شرکت ایندامین با بیان نقش و کارکرد بسیج در دوران قبل و بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی پرداخت و گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهنمود های معمار کبیر انقلاب نشات گرفته از تفکر بسیجی بود و حفظ و تداوم آن هم مرهون همین نگاه و رویکرد است.

وی اظهار داشت: یکی از وظایف مهم بسیج در طول دوران های مختلف انقلاب، حفظ و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن در همه عرصه های مختلف است و با توجه به شرایط کنونی کشور وظایف این نیروی محرک مردمی در دستگاههای اقتصادی کشور و از جمله شرکت ایندامین از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 

 

 

پیام تبریک جناب آقای دکتر تقوی به مناسب عید سعید فطر
چهارشنبه، 15 خرداد 1398 - 22:00

عید است و آخر گل و یاران در انتظار/ ساقی به روی شاه ببین ماه و می بیار

دل بر گرفته بودم از ایام گل ولی/ کاری بکرد همت پاکان روزه‌دار


                                                                                                     
اینجانب با تبریک عید سعید فطر، عید رحمت و مغفرت به ساحت همه مؤمنان و روزه‌داران، بویژه همکاران عزیز و خدمتگزارم درشرکت ایندامین سایپا، از درگاه خداوند منان مسألت می‌نمایم همانگونه که  توفیق روزه‌داری و درک فضایل ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر را بر ما ارزانی داشت، عنایتی فرماید و مددی رساند، تا بندگی و ذوق عبادت را در وجود خویش همواره زنده نگاه داشته و به پشتوانه آن بتوانیم منشأ خیر و خوبی و سلامت برای خود و دیگران باشیم.

 

محمد ابراهیم تقوی

مدیر عامل

آگهی دعوت به مجممع عمومی عادی سال مالی منتهی به 97/12/29
شنبه، 11 خرداد 1398 - 13:30

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا ( سهامی عام ) ثبت شده به شماره ثبت14169 و شناسه ملی 10100532514

بدینوسیله به اطلاع صاحبان محترم سهام شرکت کمک فنر ایندامین سایپا (سهامی عام)  می رساند  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ایندامین سایپا در ساعت 10 صبح روز دوشنبه مورخ 3/4/98 در محل سالن رمضان پارس خودرو واقع در کیلومتر9 جاده مخصوص کرج-شرکت پارس خودرو برگزار می گردد .

سهامداران محترم که مایل به حضور درجلسه مجمع مذکور می باشند لازم است جهت دریافت کارت ورود به جلسه در روزهای دوشنبه 27/3/98 و سه شنبه 28/3/98  از ساعت 8 الی 15 به محل اداره سهام شرکت واقع در خیابان شریعتی خیابان وحید دستگردی –بین خیابان شمس تبریزی و خیابان نفت پلاک 162 طبقه اول  مراجعه نمایند .

ابتکاری نو در مصرف بهینه ابزار مصرفی در ایندامین
ﺳﻪشنبه، 07 خرداد 1398 - 11:50

با توجه به تحریم ها و مشکلات تامین ابزارآلات صنعتی خاص در کشور، واحد لوله بری شرکت ایندامین ، در فرایند پخ زنی با توجه به استفاده از الماسهای براده برداری جهت ایجاد پخ در سیلندرهای کمک فنرهای تولیدی ، پرسنل متخصص و متعهد این واحد پس از بررسی های بسیار بر روی فک های این دستگاه و تغییر در فاصله الماسها از سطح سیلندر و استفاده از تمام سطوح الماس برای براده بردای موفق شدند ضمن اینکه در مصرف این نوع الماسها صرفه جویی کردند از الماسهای استفاده شده قدیمی نیز استفاده مجدد گردد .

برگزاری نمایشگاه کتاب و لوازم
ﺳﻪشنبه، 07 خرداد 1398 - 11:48

به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و طبق رسوم هر ساله در شرکت ایندامین نمایشگاه بزرگ کتاب، لوازم التحریر برگزار گردید. این نمایشگاه با حضور ناشرین معتبر و ارائه تخفیفات ویژه از سوی عرضه کنندگان محصولات فرهنگی تا اواخر ماه مبارک رمضان بر پا می باشد.

برگزاری مراسم بزرگداشت روز جهانی کارگر در شرکت ایندامین سایپا
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1398 - 13:21

روز سه شنبه مورخ دهم اردیبهشت همزمان با روز جهانی کارگر مراسم بزرگداشت این روز با حضور کلیه پرسنل و مدیران شرکت در محل نمازخانه اصلی این شرکت برگزار شد.

در ابتدای این مراسم دکتر تقوی مدیرعامل شرکت ضمن تبریک این مناسبت ، از همکاری و همدلی کلیه پرسنل در سال گذشته که با تمام مشکلات و موانع نگذاشتند خدشه و وقفه ای در تولید ایجاد شود تشکر و قدردانی نموده و با خاطرنشان کردن این نکته که سال جدید سخت تر و مشکل تر از سال گذشته خواهد بود ، با بیان طرح ها و برنامه های خود برای گذر از این مشکلات ، همکاران را به همت و تلاش بیشتر دعوت کردند.

صفحه 1 از 3ابتدا   قبلی   [1]  2  3  بعدی   انتها