طراحی سایت
اخبار شرکت
گامی دیگر در جهت افزایش تولید کمک فنر در راستای "رونق تولید" شرکت کمک فنر ایندامین سایپا
پنجشنبه، 17 بهمن 1398 - 12:05
دستگاه سنگ زنی سنترلس یکی از انواع دستگاه های سنگ زنی است ، به این ماشین آلات دستگاه سنگ زنی بدون مرغک نیز گفته می شود چرا در هنگام استفاده از این دستگاه نیاز نیست که قطعه کار بر روی اسپیندل مهار شود لذا به این دستگاه ، ماشین سنگ زنی سنترلس یا بدون مرغک نیز گفته می شود.
با پیدایش این ماشین آلات، این امکان ایجاد شد که بتوان به راحتی قطعه کارهای استوانه ای و دیگر فرم های دوار را بدون قرار دادن آن ها بین دو مرغک و یا بر روی سه نظام یا هر فیکسچر مشابه دیگری سنگ زنی نمود.
علاوه بر این با استفاده از دستگاه های سنگ زنی سنترلس می توان قطعه کارهای باریک و خیلی بلند را نیز سنگ زنی نمود و تا پیش از حضور دستگاه های سنگ زنی سنترلس این امکان وجود نداشت.
میله کمک فنر یکی از قطعاتی است که با استفاده از این تکنولوژی تولید ، پرداخت و آماده میگردد ، دقت صافی سطح این قطعه بسیار بالا و دارای استانداردهای سخت گیرانه ای می باشد.
بدلیل تحریم‌های جدید و "حذف واردات کمک فنر توسط بازار یدک" و همچنین تامین خطوط تولید خودرو ساز نیاز به افزایش تولید شدیداً در شرکت ایندامین احساس می شد و یکی از اصلی ترین گلوگاه های این افزایش تولید قسمت سنگ زنی و پرداخت میله مورد نیاز کمک فنر بود.
لذا بنا به نظر مدیریت ارشد شرکت ، تیمی مامور مطالعه و بررسی جهت تهیه و نصب و اجرای این دستگاه شدند که در تلاشی سخت و در مدت زمانی محدود نسبت به آماده سازی فضا ، نصب و راه اندازی این دستگاه اقدام شد و به حول و قوه الهی در روز 12 بهمن ماه یعنی در اولین روز دهه مبارک فجر این دستگاه به زیر بار رفت و در حال استفاده قرار گرفت و طی این مدت کلیه آزمون های خود را با سربلندی پشت سر گذاشته است.
این موفقیت گامی دیگر در حمایت از تولید و توانمندی داخلی است که با صرف فعل خواستن به بهترین شکل به اجرا درآمد.
نشست شورای معاونین و مدیران منابع انسانی گروه خورو سازی سایپا در شرکت ایندامین
پنجشنبه، 17 بهمن 1398 - 11:57
نشست شورای معاونین و مدیران منابع انسانی گروه خودرو سازی سایپا در روز دوشنبه مورخ 14/11/98 در سالن کنفرانس اصلی شرکت ایندامین برگزار شد.
در ابتدای این مراسم که با حضور آقایان دکتر رضایی (عضو محترم هیئت مدیره گروه ) ، دکتر بهروان (معاونت محترم منابع انسانی گروه) ، دکتر قاسمی (مدیر محترم مرکز ارزشیابی گروه) و کلیه معاونین و مدیران منابع انسانی گروه برگزار گردید مهندس بیرانوند مدیرعامل شرکت ایندامین ضمن خیر مقدم و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر ضمن قدردانی از مهدی اسماعیل نژاد مدیر منابع انسانی شرکت در پیگیری مجدانه در برگزاری این مراسم در شرکت ایندامین ، عنوان کرد:
این نشست ها فرصت مناسبی در جهت دانش افزایی ، تشریک مساعی و آشنایی با پتانسیل های موجود در گروه است .یکنواختی و یکپارچگی در مدیریت گروه میتواند باعث کاهش هزینه های شرکت ها و در نهایت گروه شود.

تودیع و معارفه مدیر بازرگانی شرکت ایندامین سایپا
یکشنبه، 08 دی 1398 - 07:38

مراسم تودیع و معارفه مدیر بازرگانی شرکت ایندامین سایپا با حضور مهندس بیرانوند مدیرعامل و مدیران شرکت ایندامین برگزار گردید .

در این مراسم آقای علیرضا عسگری زاده به عنوان سرپرست مدیر بازرگانی منصوب و از زحمات جناب آقای سامونی تقدیر و تشکر گردید .

مهندس بیرانوند در این مراسم با تشکر از زحمات تمامی پرسنل بازرگانی برای آقای عسگری زاده آرزوی موفقیت کرده و نکاتی به جهت پیشبرد اهداف شرکت ، به مدیران جدید یاد آور و خاطرنشان شدند ، واحد بازرگانی از مهمترین  قسمت های  سازمان است که با برنامه ریزی دقیق و صحیح می تواند کمک به سزایی در پیش برد اهداف شرکت داشته باشد .

حضور شرکت ایندامین سایپا در نمایشگاه صنعت معدن تجارت آبان 98
شنبه، 25 آبان 1398 - 08:51

به گزارش روابط عمومی شرکت ایندامین سایپا چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودروی تهران با حضور ۷۰۰ شرکت داخلی و ۸۰ شرکت خارجی از ۹ کشور از روز شنبه ۱۸ آبان ماه لغایت سه شنبه ۲۱ آبان ماه برگزار شد .

 شرکت ایندامین نیز همچون سال های گذشته بعنوان یکی ار اعضاء گروه خودرو سازی سایپا در این گردهمایی بزرگ قطعه سازان حضور پیدا کرده و توانمندی های خود را در حوزه کمک فنر در معرض نمایش بازدید کنندگان گذاشت.

 یکی از مهمترین اهداف این نمایشگاه ارائه قابلیت ها و توانمندی های شرکت و هدایت آنها به بازارهای گسترده تر داخلی و خارجی بود.

تودیع و معارفه مدیران مالی
شنبه، 04 آبان 1398 - 16:07

مراسم تودیع و معارفه مدیر مالی اقتصادی و مدیر حسابرسی داخلی شرکت ایندامین با حضور مهندس معارفی عضو هیئت مدیره و مدیران شرکت ایندامین برگزار گردید .

در این مراسم جناب آقای حجر گشت به عنوان مدیر مالی اقتصادی منصوب و از زحمات جناب آقای مهدی نژاد تقدیر و تشکر گردید . همچنین جناب آقای ابراهیمیان به عنوان مدیر حسابرسی داخلی منصوب شدند . 

مهندس معارفی در این مراسم با تشکر از زحمات تمامی پرسنل مالی اقتصادی برای آقای مهدی نژاد آرزوی موفقیت کرده و نکاتی به جهت پیشبرد اهداف مالی، به مدیران جدید یاد آور و خاطرنشان شدند. واحد مالی از مهمترین  قسمت های  سازمان است که با برنامه ریزی دقیق و صحیح می تواند کمک به سزایی در پیش برد اهداف شرکت داشته باشد .

مانور عملیاتی اطفاء حریق جامدات ، مایعات قابل اشتعال و عملیات امداد و نجات
دوشنبه، 22 مهر 1398 - 08:30

بمنظور بالا بردن توان جسمانی و عملیاتی پرسنل واحد آتش نشانی ، هنگام بروز حریق و حوادث احتمالی در محوطه شرکت و همچنین ارزیابی توان و دانش تخصصی پرسنل عملیاتی این واحد ، دستورالعمل برگزاری مانور عملیاتی اطفاء حریق جامدات ، مایعات قابل اشتعال و عملیات امداد و نجات تهیه گردید و در روز جمعه 19/7/98 اجرا شد.

در پایان طی بازبینی فیلم مانور مذکور در جلسه ای نقاط قوت و ضعف عملکرد نیروها و تجهیزات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است که این عملیات با حضور کلیه پرسنل تولید و ستاد حاضر اجرایی شد.

تودیع و معارفه مدیر منابع انسانی و پشتیبانی سازمان
شنبه، 30 شهریور 1398 - 12:28

مراسم تودیع و معارفه مدیر منایع انسانی و پشتیبانی شرکت ایندامین با حضور مدیرعامل ، اعضاء هیئت مدیره و مدیران شرکت برگزار گردید .

در این مراسم جناب آقای مهندس اسماعیل نژاد  به عنوان مدیر جدید مدیر منایع انسانی و پشتیبانی معرفی گردید

همچنین مهندس بیرانوند،مدیر عامل محترم سازمان، با آرزوی موفقیت برای ایشان از زحمات مهندس ذکیخانی مدیر قبلی منایع انسانی تقدیر و تشکر نمودند .

مراسم عزاداری سیدالشهدا در ایندامین
شنبه، 23 شهریور 1398 - 14:04

روز شنبه مصادف با هفتم محرم الحرام ، مراسم سوگواری و عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)  در شرکت ایندامین با شکوه تر از سنوات گذشته با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره و کلیه پرسنل و عاشقان حضرت پس از اقامه نماز ظهر و عصر در سالن مونتاژ شرکت برگزار گردید.

در این مراسم ذاکرین اهل بیت (س) ضمن ذکر مصائب عاشورا یاد حماسه کربلا را زنده کردند.

انتصاب جناب آقای مهندس بیرانوند به سمت مدیرعامل شرکت ایندامین سایپا
پنجشنبه، 17 مرداد 1398 - 13:16

به گزارش روابط عمومی شرکت ایندامین سایپا؛ مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا با حضور اعضاء محترم هیئت مدیره شرکت و جناب آقای مهندس نصیری، مدیر توسعه مدیریت گروه خودروسازی سایپا، و مدیران شرکت برگزار گردید. دراین مراسم مهندس بیرانوند با حکم جناب آقای مهندس سلیمانی، مدیرعامل محترم گروه خودروسازی سایپا، بعنوان مدیر عامل جدید شرکت معرفی و از زحمات مهندس گل محمدی که سرپرستی شرکت را در این مدت  بعهده داشتند تشکر و قدردانی گردید.

شکسته شدن رکورد تولید هفتگی شرکت کمک فنر ایندامین
ﺳﻪشنبه، 11 تیر 1398 - 17:58

شرکت ایندامین سایپا برای دومین هفته رکورد تولید را جابجا کرد و به سقف تولید 48000 کمک فنر در هفته رسید که رکورد تولید در هفته گذشته 40000 کمک فنر بوده را بهبود داده است .

در هفته جاری منتهی به ششم تیر ماه در روز پنج شنبه با تولید 8079 عدد کمک فنر توانست رکورد تولید روزانه پنج شنبه خود را در این شرکت جابجا کرده که این آمار بی سابقه بوده است.

بر اساس آخرین آمار و اطلاعات منتشره شده ایندامین سایپا سه ماهه نخست سال 98 را با شتابی بالا پشت سر گذاشته است .

صفحه 1 از 4ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  بعدی   انتها